Наш край

Родинне свято подружжя Паніотів

Авг 3, 2012 Автор в рубрике Юбилей.

Затишно на подвір’ї сім’ї Паніотів, що проживають у селі Плахтіївці. Сьогодні подружжя господарів святкує ювілей. Варвара Гаврилівна й Микола Тимофійович прожили в злагоді й любові п’ятдесят два роки, виховавши трьох чудових дітей – Світлану, Миколу та Валентину.
З радістю зустрічають вони п’ятьох онуків та правнуків, яких зараз уже є в дідуся й бабусі двійко. На своє родинне свято запросили найближчих родичів, що завітали у святковий день. Приємною несподіванкою стали для «молодих» відвідини сільського голови Ю. В. Небоги та депутата обласної ради — А. І. Кіссе, що прийшли привітати ветеранів праці з такою знаменною датою. Подарунки, побажання, гомінкі спогади родичів про минулі роки життя немов поселились у цей день у святковій хаті.
Познайомилась Варвара Гаврилівна зі своїм чоловіком понад півстоліття тому на тваринницькій фермі, куди щоранку за молоком приїздив тоді ще молодий водій Микола Тимофійович. Одружились восени, згодом народилась дочка Світлана. А рівно через чотири роки, в день їхнього весілля, 21 листопада, з’явилася двійня – Микола та Валентина.
– У нас – зразкова сім’я, – згадує про свою родину дочка Валентина. – Батьки прожили дружно всі роки, ніколи не сварились, завжди були в роботі та з нами, своїми дітьми. Вивчили всіх, одружили, тепер радіють онукам та правнукам. Ми часто сходимось разом на всі свята, вітаємо рідних. Незвичайні в нас батьки. У них навіть дні народження співпали з великими святами – у мами – на день Різдва, у батька – 9 Травня.
Багато теплих слів про цю родину як великих трудівників сказав і сільський голова В. В. Небога, поцілувавши руки трудівниці-польоводу Варварі Гаврилівні, що кілька десятиліть свого життя разом з чоловіком Миколою Тимофійовичем віддали роботі в сільському господарстві. Зворушений таким приємним знайомством з подружжям Паніотів, депутат облради А. І . Кіссе, привітавши їх, висловив найщиріші побажання чоловікові й дружині в день сімейного свята й побажав їм ще довго цвісти разом на сімейній ниві подружнього життя.
Вікторія Іожица

Оставить комментарий

Прогноз погоды

Последние комментарии

Все содержание сайта www.obozrenie-plus.com охраняется авторским правом, как произведение, созданное коллективным творческим трудом в соответствии с законодательством Украины об авторском праве и смежных правах. Допускается копирование, опубликование или иное использование в коммерческих целях материалов, загруженных с сайта www.obozrenie-plus.com, при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.obozrenie-plus.com

Сервис Поиска попутчиков всегда поможет найти подходящего попутчика с учетом Ваших пожеланий.

Войти