Наш край

Гучне свято у Петрівці-2

Июл 27, 2012 Автор в рубрике Жизнь региона.

12 липня Україна святкувала іменини святих Петра і Павла. Але цей день не обмежився лише цим святом. Село Петрівка відзначило день свого села.
Дійство розпочалося зі служби у храмі на честь покровителів і захисників села Петра і Павла.
По обіді відбувся футбольний матч під назвою «Старики на Молодь», в якому молодь перемогла з рахунком «6-5».
Пізніше відбувся святковий концерт, на який зібралося дуже багато гостей. Публіку розважали різноманітними художніми номерами у виконанні школярів і жителів села. Але особливо глядачам запам’яталися виступи Мельника Євгена, одного з найактивніших учасників свята. Він виступав як із сольними вокальними номерами, так і в дуеті з Воронюк Наталією Андріївною. Також публіку «запалювали» танцями, гуморесками та веселими піснями. Після закінчення концерту бажаючих запросили на святковий банкет , а потім і на гучну дискотеку. На танцях всі охоче «запалювали» — як дорослі, так і малі. Атмосфера була чудовою. Настрій присутнім навіть не зіпсувала погода, та незважаючи на те, що була злива, ентузіазму ні у кого не поменшало. Жителі села прекрасно розважилися.
Петрівка на свою річницю отримала незвичайний подарунок. Активна молодь села при активній підтримці голови сільської ради села Івана Васіліогло відновила парк. Ініціатором цього став Швець Антон Сергійович , за допомогою свого організаторського таланту він зумів згуртувати молодь . Ініціативу проявили діти віком від 11 до 15 років і молодь від 16 до 27. Всі працювали однаково якісно, кожен намагався виконати як можна більше роботи. Молодь розділилась на дві частини, одна з яких монтувала лавки, а інша прибирала сквер. Звичайно, цей процес не міг обійтись без допомоги голови села Василіогло Івана Івановича. По-перше, він фінансував процес. По-друге, він надав матеріал, і по-третє, він особисто приймав участь у монтуванні лавок. Не менш важливою стала допомога нової завідуючої Будинку культури Бойчук Вікторії, вона зробила великий вклад у організацію процесу. Всі залишились задоволені.
Як на мене, свято села Петрівки змогло не лише ще більше згуртувати жителів села, а й довести молоді, що фізично праця не така вже й виснажлива, якщо її виконувати разом і в гарному гуморі. Також це свято змогло надихнути місцевих жителів на покращення свого села, переконати їх, що не обов’язково переїздити до міста, щоб гарно провести свій вільний час. Сподіваюсь, наступного року ми відсвяткуємо це свято ще гучніше і ще в більшому колі.
Юлія Бабінець, 15 років, жителька села Петрівка

Оставить комментарий

Прогноз погоды

Последние комментарии

Все содержание сайта www.obozrenie-plus.com охраняется авторским правом, как произведение, созданное коллективным творческим трудом в соответствии с законодательством Украины об авторском праве и смежных правах. Допускается копирование, опубликование или иное использование в коммерческих целях материалов, загруженных с сайта www.obozrenie-plus.com, при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.obozrenie-plus.com

Сервис Поиска попутчиков всегда поможет найти подходящего попутчика с учетом Ваших пожеланий.

Войти