Наш край

Дякуємо за добрі справи

Мар 1, 2013 Автор в рубрике Комментарии.

Вже давно минули виборчі перегони, але деякі моменти стали незабутніми та й уже час говорити нам, виборцям, про результати дієвості наших депутатів.
То ж про які незабутні моменти нашого життя я хочу розповісти? Про зустрічі кандидатів у депутати з виборцями та про особисті враження від цих зустрічей тоді, сьогодні.
У нашому районі Антона Івановича Кіссе знають усі – і старий, і малий. Його ім’я добре відоме усьому Бессарабському краю – завдяки його добрим справам.
Моя особиста перша зустріч з Антоном Івановичем відбулася під час його візиту у моє село – Іванчанку. Ще здалеку його добрі очі та усміхнене обличчя справили на мене незабутнє враження – хвилі величезної доброти зачарували. Він дуже любить людей, бо першим протягнув руку, щоб привітатись (додалі, ніколи ніхто із кандидатів – ні колишніх, ні 2012 року – першим не вітався) і навкруги зразу ж ставало тепліше, і прибиральниці, і виноградарю, і учителю. Не зрозуміти Антона Івановича просто неможливо – ця людина не схожа на інших; що обіцяв, виконує обов’язково. Цим самим він аж дивує нас, своїх виборців. Я аж у приємному шоці. Довелось Антону Івановичу озвучити моє найголовніше питання. Це було у жовтні, під час зустрічі. І що ж? Я вже й забула про проблему, а Антон Іванович не забув!
Дуже дякую Вам, Антоне Івановичу! Ваша доброта – незабутня. Я радію щодня, що у нас є такі люди, як Ви. Здоров’я Вам і Вашим ріднім!
Радійте люди! Ми вибрали достойну людину у депутати Верховної Ради. Доброта Антона Івановича врятує світ!
З повагою, Валентина РАЙЛЯН с. Іванчанка Тарутинський район

Оставить комментарий

Прогноз погоды

Последние комментарии

Все содержание сайта www.obozrenie-plus.com охраняется авторским правом, как произведение, созданное коллективным творческим трудом в соответствии с законодательством Украины об авторском праве и смежных правах. Допускается копирование, опубликование или иное использование в коммерческих целях материалов, загруженных с сайта www.obozrenie-plus.com, при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.obozrenie-plus.com

Сервис Поиска попутчиков всегда поможет найти подходящего попутчика с учетом Ваших пожеланий.

Войти